رستوران پالکین سنت پترزبورگ یک غذاخوری معروف متعلق به قرن هجدهم میلادی است که در گذر ایام بارها مورد بازسازی قرار گرفته است . رستوران زیبا و لوکس پالکین به عنوان یکی از محبوب ترین رستوران های سنت پترزبورگ در نوسکی پروسپکت که خود از برترین جاذبه های سنت پترزبورگ است واقع شده و تاریخ تاسیس آن به سال 1785 میلادی بر می گردد . در این رستوران انواع غذاهای اروپایی ، روسی ، اروپای مرکزی و شرقی ، غذاهای مخصوص گیاهخواران و غذاهای بدون گلوتن ارائه می گردد و گردشگران تور سنت پترزبورگ با توجه به ذائقه و بودجه خود می توانند غذای مناسبی برای خود سفارش دهند .

رستوران های روسیه


فضای داخلی این رستوران بسیار زیبا بوده و برای دکوراسیون آن از سبک دوران امپراتوری روسیه و خانه های اشرافی استفاده شده است . سرو غذا در Palkin restaurant به گردشگران تور سنت پترزبورگ این حس را القا می کند که در یک خانه اشرافی در حال میل کردن غذا هستند . پالکین در لیست رستوران های گران قیمت سنت پترزبورگ قرار گرفته و دارای فضایی شیک و لوکس ، سرویس دهی عالی ، غذاهای خوشمزه و با کیفیت و کارکنان مجرب می باشد . با توجه به ساعت کاری غذاخوری پالکین افراد می توانند وعده های ناهار و شام را در این رستوران صرف کنند .

بهترین رستوران های سنت پترزبورگ از نظر مسافران

اطلاعاتی در مورد رستوران پالکین سنت پترزبورگ

  • نام لاتین رستوران پالکین سنت پترزبورگ : Palkin Restaurant Saint Petersburg
  • آدرس رستوران پالکین روسیه : Nevskiy Ave., 47, St. Petersburg 191025, Russia
  • تلفن رستوران پالکین در سنت پترزبورگ : 8127035371 - 7+
  • وب سایت Palkin restaurant روسیه : http://www.palkin.ru/en/
  • ساعت کاری پالکین سنت پترزبورگ : هر روز از 12 ظهر تا 11 شب
  • سبک غذاهای رستوران پالکین : انواع غذاهای اروپایی ، روسی ، اروپای مرکزی و شرقی ، غذاهای مخصوص گیاهخواران و غذاهای بدون گلوتن
  • امکانات رستوران Palkin در سنت پترزبورگ : رزرو میز ، صندلی های مخصوص کودک ، اینترنت بی سیم ، منو برای کودکان و اجرای موسیقی زنده .

تگ ها: رستوران های روسیه رستوران های سنت پترزبورگ